Strona dla wydawców

Zastosowania

Widget Reklamawww.pl

 

Dzięki funkcjonalnościom zastosowanym przez platformę sprzedaży Reklamawww.pl możliwość implementacji  naszego Widgetu jest niemal nieograniczona. Bez najmniejszych problemów Widget serwisu można umieścić na blogu, w serwisie tematycznym, forach dyskusyjnych itp.

 

 

Obecność na blogach

 

Reklama umieszczona na blogach jest niezwykle trafną i skuteczną formą promocji. Internetowe blogi cieszą się ogromną i stale rosnącą popularnością. Zatem i liczba użytkowników jaką wokół siebie skupiają stale rośnie. Ponadto różnorodna tematyka poruszana za pośrednictwem blogów sprawia, iż mamy szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, jak również do tych uczestników powyższej formy komunikacji, którzy zgromadzeni są wokół wąskich tematycznie zagadnień bloga. Nie pozostaje to bez znaczenia dla Reklamodawcy, gdyż społeczności takie zwykle wykazują się wysokim zaangażowaniem oraz lojalnością wobec np. określonej marki produktu.

 

Tak więc jest to doskonały sposób promocji dla Reklamodawców serwisu Reklamawww.pl, a dla blogera skoncentrowanego wokół naszej platformy sprzedaży pozostaje skutecznym sposobem  na szybką i bezproblemową sprzedaż banerów. To Reklamawww.pl zajmuje się wszystkimi rozliczeniami, fakturowaniem i kontrolowaniem czasu emisji reklam.

 

Co ważne serwis Reklamawwww.pl umożliwia pełną integrację z platformą blogową,  także w zakresie środków pozyskiwanych poprzez sprzedaż reklamy. Dzięki czemu współpraca z naszym serwisem jest najłatwiejszym oraz kompleksowym sposobem na zarabianie pieniędzy przez właścicieli blogów internetowych.

 

 

Funkcjonowanie w serwisach tematycznych

 

Zintegrowany system współpracy, to znak rozpoznawczy platformy sprzedaży Reklamawww.pl również w serwisach tematycznych. Stanowi doskonałe dopełnienie pozostałych form reklamy oraz kampanii sprzedaży już w powyższych serwisach obecnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom proces zakupu reklamy sprowadza się do kilku intuicyjnych, w pełni zautomatyzowanych czynności.

 

Pozwala to mniejszym reklamodawcom na ominięcie żmudnego procesu zamawiania oraz rezerwacji powierzchni reklamowych. Niewielki zaś format banerów Reklamawww.pl pozwala na mobilną instalację reklam nieomal w każdej części serwisów tematycznych nie naruszając sposobu ani estetyki odbioru ich użytkownikom.

 

 

Reklamawww.pl na forach dyskusyjnych

 

Fora dyskusyjne odznaczają się wysoką aktywnością pośród użytkowników Internetu. Tym bardziej cenna dla Reklamodawców jest możliwość dotarcia z przekazem do najbardziej zaangażowanych uczestników elektronicznych społeczności.

 

Podstawowym zadaniem każdego szanującego się uczestnika for internetowych jest poszukiwanie opinii na określone tematy, jak również dzielenie się wiedzą własną i zdobytymi doświadczeniami. Zatem cechą charakterystyczną użytkowników for jest niezwykle cenna dla Reklamodawców ich ciekawość oraz większa niż u innych grup chęć poznawania nowatorskich rozwiązań w szeroko pojętym kręgu wzajemnych zainteresowań. Nie sposób zatem nie dostrzec tak atrakcyjnej grupy społecznej, której potencjał, jak również naturalna skłonność konsolidacji sprawiają, iż umieszczenie Widgetu w obrębie takich for jest dla Reklamodawcy nie tylko okazją, ale przede wszystkim obowiązkiem.

 

 

Powiązania z serwisami regionalnymi

 

Związek reklamy z serwisami regionalnymi jest nierozerwalny, gdyż zainteresowanym Reklamodawcom umożliwia zakup treści reklamowych skierowanych do określonych, często skoncentrowanych środowisk lokalnych. Dzięki Widgetom platformy Reklamawww.pl zakup ten przebiega sprawnie, nieomal instrumentalnie, pozwalając Reklamodawcom na szybkie i bezkolizyjne dotarcie do określonych grup docelowych.

 

Banery naszego serwisu mogą funkcjonować podobnie jak analogowe formy reklamy, promujące np. bazę turystyczną danej okolicy, lub też lokalne specjały pozwalające przyciągnąć turystów. Jednym słowem w Widgetach serwisu Reklamawww.pl mogą znajdować się banery promujące wydarzenia ważne dla określonych środowisk, małych lokalnych społeczności. Różnica jednak polega na olbrzymiej skuteczności dostępności form reklamy i jej całodobowej obecności w strukturach zainteresowanych serwisów.